A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

Nėštumo metu puikiai tinka pozos, kai moteris yra viršuje, nes taip jos pilvas išvengs spaudimo, o pajautrėję speneliai nebus bereikalingai dirginami.

„Vietoje to, kad gulėtumėte ir galvotumėte, kada sustiprės pojūčiai, būdama ant viršaus jūs galite nustatyti ritmą ir pati pasirinkti intensyvumą.

Panašiai kaip kaubojės, moteris užlipa ant jūsų, wager guli krūtine prie krūtinės, kaip apverstoje misionieriaus pozoje.

Pagerintas misionierius. Misionieriaus poza jau savaime yra gan intymi, nes partnerių veidai yra arti vienas kito. Kad pojūčiai dar labiau sustiprėtų, vyras gali stipriai suimti moters sėdmenis ir ją prisispausti dar arčiau savęs. Arba apžergti jos kojas ir taip visiškai apsiausti

Lėta eiga. Šioje pozoje vyras sėdi ištiesęs kojas, palinkęs atgal ir pasirėmęs ant rankų. Moteris sėdi viršuje, lygiai tokioje pat pozoje: jos rankos prie jo kojų, o kojos – už ko nugaros.

Tačiau norint pasiekti tinkamą kampą, gali prireikti šiek tiek manipuliuoti Sekso pozos klubais, ypač jei jūsų klubai yra skirtingo pločio.

Tai tikriausiai apims gilų glamonėjimą ir klitorio stimuliavimą – puikią pertrauką jūsų peniui.

Klubu ir dilbiu atsiremiate į lovos ar suoliuko kraštą ir suspaudžiate šlaunis. Partneris jus apžergia iš nugaros.

Moteris atsigula ant nugaros, suglaudžia kojas ir apima jas rankomis. Vyras atsiklaupia prie jos ir įstumia varpą.

Taip pat tinka naudoti pirštų vibratorius – jie užsimauna arba kitaip tvirtinasi prie pirštų, todėl yra patogūs naudoti akto metu.

Seksą pradedate misionieriaus poza, ir kartu atsigulate ant šono. Jūs rankomis laikote vienas kito kūną.

Stebėtina, wager dar ir XXI amžiuje tarp rimtų oralinio sekso priešų išlieka ir nepakankama partnerio higiena.

Populiaru taip pat yra naudoti įvairius mini vibratorius – juos reikia laikyti rankose ir papildomai stimuliuoti klitorio zoną akto metu“, – patarė intymių prekių parduotuvės atstovai.

Toliau išvardytas sekso pozas thetrentonline.com kalbinti vyrai išskyrė kaip pačias nemaloniausias, o kartais Internet grėsmingas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “A Simple Key For Sekso pozos Unveiled”

Leave a Reply

Gravatar