Little Known Facts About Sekso pozos.

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

  Jeigu norite išties kaitinančių įspūdžių, tuomet dar galite savo vieną koją užkelti vyrui ant pečių. Ši poza padės reguliuoti įsiskverbimo gylį bei judesių greitį. 

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas kitą ir mėgautis.

Leiskite savo partneriui užlipti ant jūsų, apglėbkite klubus ir įkiškite savo varpą iš vertikalios padėties.

Partneris gali klūpėti šalia lovos – tokiu atveju įsiskverbimo gylis ir intensyvumas bus dar didesni.

Tai labai intymi padėtis, puikiai tinkanti patenkinti companionę ir gauti grįžtamąjį ryšį iš jos reakcijos.

Jūsų viršutinė kūno dalis yra šiek tiek smulkesnė, o klubai platūs ir seksualūs. Toks kūnas gražiausiai atrodys papuoštas krūtinę pakeliančia liemenėle ir vyriško stiliaus lengvo audinio šortukais.

– Pirštais arba viršutine lūpa švelniai spauskite gaubtą aukštyn, kad galėtumėte sulenkto liežuvio galiuku stimuliuoti patį klitorį. Pradėkite nuo lengvo spaudimo, lėtai, ir laipsniškai didinkite spaudimą ir greitį.

Kokia esate lovoje: Esate energinga ir išradinga – du dalykai, garantuojantys nuostabias išdykėliškas sesijas! Jei norite praplėsti savo sekso pozų biblioteką, siūlome jums „Plūgo“ pozą.

Kitą kartą, kai pakils nuotaika, siūlome būti viršuje. Jei nusiteikusi romantiškai, rinkitės „Jojikės“ pozą, o jei nusiteikusi šiurkštumui – apsisukite ir mėgaukitės „Atbulinės jojikės“ teikiamais malonumais.

Analinio sekso metu varpa įvedama į išangę. Analiniam seksui gali būti pritaikytos vaginalinės sueities pozos, jas šiek tiek pakeičiant. Pateikiame kelias analinio sekso pozas.

Paradoksas – vyrų seksualinėse fantazijose dominuojanti feliacija nemažai daliai moterų yra problemiškiausia sekso rūšis. Svarbu pabrėžti, kad wager koks seksas turi vykti tik abiejų partnerių sutarimu.

Tai ne tokia ir paprasta poza, wager efektyvi. Vyras guli vieną koją sulenkęs for each kelį, moteris sėdasi ant jo nugara į jį, apžergdama jo sulenktą Sekso pozos koją.

Kokia esate lovoje: Greičiausiai lovoje esate tiesmuka ir linkusi į tyrąją pusę. Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys yra patikimos ir dosnios, o tai yra nuostabi žinia partneriams. Atsižvelgdami į tai, rekomenduojame laiko patikrintą „Misionieriaus“ pozą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Little Known Facts About Sekso pozos.”

Leave a Reply

Gravatar