Sekso pozos Fundamentals Explained

Norint dar labiau sustiprinti pojūčius, sutraukite užpakaliuko raumenis ir jį šiek tiek pakelkite į orą.

Vyras gali po nugara pasidėti pagalvę ir truputį pasikelti. Taip pasikeis varpos padėtis ir bus galima pastimuliuoti kitas makšties zonas.

Laikyk mane. Šioje pozoje vyras laiko moterį taip, lyg ji ką tik būtų įšokusi jo glėbį: jos kojos apsivijusios jo liemenį, o rankos – kaklą. Ši romantiška poza tiesiog sukurta bučiniams ir lėtiems judesiams bei suteikia progą moteriai pasijusti kaip karalienei.

Kaip tai daroma: Visų pirma susikibkite už parankių, kad laikytumėtės tvirčiau. Partneris turi būti jums už nugaros, ir jei jis už jus gerokai aukštesnis – priklaupti.

Kunilingas – oralinio sekso rūšis, kuomet vyras lūpomis, dantimis ir liežuviu stimuliuoja moters klitorį ir glamonėja makštį.

Gražiausiai atrodysite tuomet, kai partneris jus malonins iš už nugaros. Atsiklaupkite nusisukusi nuo partnerio, pasilenkite į priekį ir visą svorį perkelkite ant rankų.

Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie Sekso pozos pelkių išsaugojimo

Prie pojūčių bei jausmų intensyvumo gali prisidėti ir sekso pozos. Taigi, kaip mylėtis, kad taptumėte dar artimesni:

„Arbatos pakelis“ – tai glamonių rūšis, kuomet į moters burn upą ritmiškai nuleidinėjamas vyro kapšelis. Šis veiksmas kelia didelį susijaudinimą.

Kad klitorio stimuliacija būtų stipresnė, reikia tiesiogine to žodžio prasme atverti lytines lūpas, kad klitorio galvutė liestųsi su partnerio kūnu.

Pradėti visada reikia nuo lėto tempo, laipsniškai jį didinant, wager nepereinant į pernelyg greitą – tai gali sukelti diskomfortą ir sukurti įspūdį, kad jūs skubate užbaigti.

Niekuomet nemėginau, tik esu prisiglaudusi klitoriu (mačiau „Mad Men" kažkurioje serijoje) prie veikiančios skalbyklės, tai iš tikrųjų pojūčiai įdomūs.

Populiaru taip pat yra naudoti įvairius mini vibratorius – juos reikia laikyti rankose ir papildomai stimuliuoti klitorio zoną akto metu“, – patarė intymių prekių parduotuvės atstovai.

Atsigulate pakėlusi kojas ir kulkšnis sukryžiavusi už savo galvos. Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Sekso pozos Fundamentals Explained”

Leave a Reply

Gravatar